KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14907239

nr 1490 7239

Erik Andersson, Landskap. Signerad. Olja på duk, 44x53 cm, yttermått inklusive ram: 58x67 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 september 2022
kl 19:46:31