KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14907239
nr 1490 7239
Erik Andersson, Landskap. Signerad. Olja på duk, 44x53 cm, yttermått inklusive ram: 58x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:46:31
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)